УКРАИНЦЫ ЛЕНТЯИ И БЕЗДЕЛЬНИКИ / МНЕНИЕ ПОЛЯКА / РАЗГОВОР ПО ДУШАМ отзывы

УКРАИНЦЫ ЛЕНТЯИ И БЕЗДЕЛЬНИКИ / МНЕНИЕ ПОЛЯКА / РАЗГОВОР ПО ДУШАМ отзывы

Добавить свой отзыв
Add to wishlistAdded to wishlistRemoved from wishlist 0Помощь в оформлении любых документов в Польше ► разрешения на работу на 6, 12 и 24 месяца, приглашения для детей (ясли, садик, школа, языковые курсы), карты побыту (ВНЖ), рesel, умова найму, консульский учёт и многое другое. Больше информации на сайте ►
👉 Пишите или звоните на Viber/WhatsApp ► +38 067 369 5854. 👉 По вопросам сотрудничества звоните ► +48 729 348 941 (Игорь Михайлович).

👉 TikTok ► Легализации в Польше ► .

👉 Бесплатный перевод денег за минуту из Польши в Украину, Россию, Беларусь, страны Средней Азии и по всему миру ► .

👉 Рекомендую пройти по ссылкам и подписаться! 👇

👉 Viber ► Работа в Польше. Бесплатные вакансии и трудоустройство ► Бесплатные вакансии и легализация в Польше ► .
👉 Facebook ► Отзывы заробитчан о работодателях, кадровых агентствах и разного рода аферистах ► ВIДГУК PL ► Скарги та вiдгуки про наболiле вiд заробiтчан у Польщi ► .
👉 Facebook ► Приглашения в Польшу ► Карты побыту (ВНЖ) ► Любые документы ► .
👉 Facebook ► Робота в Польщi ► Вакансії та працевлаштування в Польщі ► Легалiзацiя ► .
👉 Facebook ► Варшава ► Доска объявлений ► Работа, жильё, продажи, аренда, разные услуги ► .
👉 Instagram ► Легализация в Польше ► .
#польша #lionpl #рупорpl

26 reviews for УКРАИНЦЫ ЛЕНТЯИ И БЕЗДЕЛЬНИКИ / МНЕНИЕ ПОЛЯКА / РАЗГОВОР ПО ДУШАМ отзывы

0.0 из 5
0
0
0
0
0
Write a review
Показать все Полезные Высокий рейтинг Низкий рейтинг
 1. Александр Бударин

  Пока существуют как ты посредники которые зарабатывают с нихуя так и будут думать работодатели я заплатил хорошую цену а люди работать не хотят

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 2. Raider961

  Посмотрите на бывшие страны СССР, только Украина не достигла уровня 1991 года.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 3. piotr kudzia

  Na pewno bywa różnie. Są uczciwi, rozsądni Ukraińcy, którzy wiedzą czego chcą: 1) albo dorobić się i ciężko pracować (Polacy też są jednym z ciężej pracujących narodów na świecie, może m. in. dlatego mamy rosnącą gospodarkę?) 2) inni ponadto mają dłuższe plany, myślą o pozostaniu w Polsce. Ale słyszy się, bo Ukraińców jest wielu, że niektórzy myślą, że na świecie poza Ukrainą jest Raj za frico (za nic). Owszem islamscy imigranci przez szaleństwo Merkel często żyją z darmowych zasiłków na koszt podatników (Szwecja już podupada, Francja też i żaden Polak by tam nie pojechał, coraz więcej Polaków wraca z Anglii, a nie było ich tam tak wielu jak Ukraińców w Polsce, bo tam już jest nienormalnie). Ten pan jako biznesmen na pewno wie co mówi na swoim przykładzie. Oglądałem kilka vlogów Ukraińców i wyglądało na to, że oni do niczego się nie nadają, wszędzie im źle będzie — na Ukrainie, w Polsce , w Niemczech (niech tylko spróbują być roszczeniowi!!!), wUSA itd. itd. Czyli "jak dużo zarobić i się nie narobić". Nigdzie dziś tak nie ma! Czy oni zapomnieli jakie są średnie pensje i emerytury na Ukrainie? Nigdzie nie ma Raju, są kraje bogatsze i biedniejsze, bezpieczniej i mniej bezpieczne. Czasami słyszę słowo "raby", przetłumaczyłam to w Google i to jest po polsku "niewolnik". To jakiś absurd i mentalność Homo Sovieticus! 1) W Polsce od Chrztu (966 rok) nigdy nie było niewolnictwa (w Rosji jest do dziś w pewnym sensie, a za carów było w 100% ! Dlatego tak różna jest mentalność Polaków lub Węgrów a Rosjan. 2) Nie słyszałam nigdy by Polcy pracujący zagranicą nazywali siebie niewolnikami ! Przecież nikt nikogo dziś nie zmusza do pracy w innych krajach!!!! Mamy wolną wolę i jak jest źle zawsze można zmienić pracę lub wrócić do swojego kraju. To słowo "rabstwo" mówi wiele o jeszcze tkwiącej u niektórych Ukraińców mentalności rosyjskiej, że praca to niewolnictwo. No to z czego ma być ten dobrobyt jak nie z pracy? A w Niemczech (tak wyidealizowanych we wschodnich krajach) jest lepiej? Nie, wiem to na pewno. A w USA? A w Chinach? Nie daj Boże! Pozdrawiam w Nowym Roku 2020 ! 🙂 PS. Bardzo dobrze, że wyjaśnia Pan swoim rodakom tak oczywiste kwestie, bo jeśli nie zrozumieją celu emigracji to zawsze i w każdym kraju będą niezadowoleni i rozczarowani, aż do powrotu na Ukrainę z której de facto uciekali za lepszą jakością życia. Dowodem jest wielu Ukraińców, którzy są zadowoleni z imigracji do Polski. Ponadto to są może ostatnie szanse dla niektórych Ukraińców (rynek mimo hossy się nasyca), bo coraz więcej imigrantów przybywa do Polski z Białorusi, Rosji, a ostatnio z Azji. Od dawna jest bardzo wielu Wietnamczyków, Chińczyków, ale ostatnio przybywają Kazachowie, Uzbekowie, Filipińczycy, Mongołowie, Hindusi (coraz więcej) do pracy! I nie ma z nimi ŻADNYCH problemów. Jak będą, no to rząd zareaguje.
  BTW: jak można mieć wygórowane oczekiwania bez znajomości języka polskiego (w Niemczech bez znajomości języka nawet nie zatrudnią, pomijam inne utrudnienia jak 500Euro wpłaty) i realnych kwalifikacji zawodowych? Co może robić w Europie osoba po politologii, historii, socjologii itp.? Może pracować wyłącznie fizycznie i tu ambicje wyższego wykształcenia sa na nic. Tak jest wszędzie. W Hiszpani, Grecji jest bezrobocie powyżej 25%, wśród młodych blisko 40%! Czyli wyższe zarobiki to wirtualna rzeczywistość. Z Francji (prawdziwi francuzi, nie ich imigranci) przenieśli się już do Polski w liczbie kilku tysięcy osób — we Frncji sytuacja gospodarcza i bezrobocie też są nieciekawe. Pogarsza się sytuacja w Niemczech. Dużo by można mówić. Polska na razie cały czas się rozwija bez kryzysu, nawet w 2008-2009 gdy cała Europa poza Polską przeżyła głęboki kryzys wskutek amerykańskich banksterów.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 4. Polish Blues

  Jakiś burak albo (pro)rosyjski troll do Pana zadzwonił. Wstyd mi za tzw. "prawdziwych" Polaków — prymitywnych chamów. Typowe cechy takich osobników to głęboko zakorzenione uprzedzenia (wobec Zachodu, Ukraińców, USA, UE, Izraela, w ogóle całego świata), płytka powierzchowna religijność i takież pojmowanie patriotyzmu, przekonanie, że za ruchami godnościowymi, prodemokratycznymi i anty-dyktatorskimi stoi CIA albo Mossad a nie umiłowanie wolności i pragnienie normalnego życia w nieskorumpowanym państwie (np. Majdan), wiara w różnorakie teorie spiskowe (antyszczepionkowcy, płaskoziemcy czy kreacjoniści) . Opiniami takich "Polaków ` proszę się nie przejmować. W każdym narodzie są lenie i ludzie pracowici, ludzie mądrzy i głupi itp. itd.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 5. Наши ТАМ

  Не вірте йому.. впряжетесь по 12-14 годин і грохнете здоров'я, кому ті ваші злоті потрібні будуть? В укр лікарнях і поліклініках купа таких, грижі, варикози, як поламані ляльки

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 6. Иван Иван

  50 на 50 так и есть.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 7. Piotr Duńdziak

  No, prawda…Ale będzie lepiej!;;

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 8. Piotr Duńdziak

  Gorzkie słowa ale prawdziwe

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 9. Алексей Шевченко

  Всё всё всё как обычно досмотрел! Дякую Ігор, всё по возрасту скорее)))

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 10. Slawomir Bartoszewicz

  Pracuje z ukraincami.Bardzo pracowici ludzie,nie mozna sie przyczepic.Jak mielismy awarie to z jednym pracowalem dzien i noc.Myslalem ,ze odpusci i powie ze odpoczywamy,bo ja juz mialem dosc.A ten dalej chcial pracowac.Tylko do jednego mozna sie przyczepic,ze nic sobie nie dadza powiedziec,bo wiedza lepiej.Mozna udowodnic,ze nie ma racji ,ale i tak nie przyzna sie do bledu czy niewiedzy.Ale to sa roznice w mentalnosci.Trzeba troche czasu ,zeby to zmienic.Wygrywaja Ci co sluchaja,chca sie uczyc i potrafia wspolpracowac.W kazdym razie nie mozna uogolniac,bo kazdy czlowiek jest inny i na podstawie zachowania jednej jednostki nie mozna sadzic o calym narodzie.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 11. Charon boat

  Wystarczy poczytać komentarze Ukraińców pod takimi video jak pana. Brak zawodu, znajomosci języka i chęci do wysiłku by odbić się z biedy. Często narzekają na to, że w pracy Polacy nie żartują i nie chcą się przyjaźnić. Chcą mieć lżejszą pracę niż Polacy i od razu zarobić na wszystko. Pracować tylko po 8 godzin i mieć na wszystko.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 12. Wielblad13

  Największy problem to zbyt liberalne prawo pracy w Polsce dla Ukraińców… jest najwyraźniej zbyt łatwo zatrudnić się Ukraińcom w Polsce… należy to utrudnić i zaczną szanować to co dostaną…
  po pierwsze wiza pracownicza powinna dotyczyć konkretnej umowy o pracę! gdy Ukrainiec porzuci pracę powinien niezwłocznie opuścić nasz kraj… powiedzmy trzy dni bez prawa pracy u innego pracodawcy…. to wymusi bardziej przemyślane decyzje o wyborze pracodawcy….
  Po drugie powinniśmy ograniczać liczbę pracowników bez kwalifikacji…. pozostawić bez limitu np rolnictwo… czy też budownictwo w okresie bumu inwestycyjnego…
  Po trzecie przyjmować bez ograniczeń tylko specjalistów zatrudnianych zgodnie z kwalifikacjami! tacy ludzie dokładnie wiedzą co mają robić….
  nic tak nie uczy szacunku do pracy jak możliwość jej utraty…. Polska to nie miejsce gdzie karmi się ukraińską patologię… Tym niech zajmie się Ukraina a nie Polska czy jakikolwiek inny kraj…

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 13. Другое

  Тема ни о чем.Один …..ляпнул.Другой из этого слепил ролик.Третьи комментируют.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 14. Никита Волков

  ІГОР МИХАЛИЧ ВИБАЧ АЛЕ НЕ ГОДЕН ЗНАЙТИ НОМЕР ТЕЛЕФОНА ЩОБ ПОДЗВОНИТИ ПО ПОВОДУ ГРОМАДЯНСТВА.БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ ЯКЩО ОТРИМАЮ ТЕЛЕФОН НА ЯКОМУ ВАЙБЕР.POWODZENIA.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 15. Elegy Eris

  украинцы лентяи и бездельники — именно поэтому Польша всё упрощает и упрощает их приём на работу и условия пребывания в Польше.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 16. Ray Radius

  Если копнуть глубже, то нет никакой лени! Лень — это манипулятивное слово, которым можно обвинить любого, которому не подходят предложенные условия. Если человек на что-то не соглашается, это значит только то, что он не готов к этому, и не сколько не говорит о какой-то его "лени".
  Если человеком движут жадность и чувство вины, то им очень легко сманипулировать, обозвав его ленивым.
  Так жадные женушки посылают своих селюков гробиться, да "шоб как у людей" все было, чтобы покупать хорошие машины, что расплачиваться за кредиты, за айфоны- хуёны и прочую статусную поебень, за табуретки с икеи, дачи-хуячи, чтоб ублажать жен и понтоваться перед "телками".
  В лучшем случае помогать родным — тащить своих пездюков-спиногрызов через школы-институты и содержать старых родителей.
  Если этой чей-то выбор — выбрать рабство вместо жизни, — то вперед и с песней! Только вот не надо это навязывать всем, и говорить, что это какая-то невъебенная высшая ценность — ПАХАТЬ!
  Да и , если разобраться так ли верно, что если ты больше работаешь, то больше зарабатываешь? Ой, как сомнительна такая прямолинейная наивная логика в перспективе. Подумайте, а не снижает ли оплату за час работодатель, если приезжает жадная толпа, готовая работать по 12-14 часов? Ведь зачем платить человеку за 12 часов как за 12, если можно заплатить как за 8? Ну , пусть больше чуть, учитывая надчасы. В любом случае, если ты работаешь по 8, и по своей воле, и сам берешь надчасы, а не тебе это навязывают, то ты в выгоде. Вот и едут такие жадные виноватые толпы и развращают жадных польских работодателей. Это первое.
  Второе — здоровье, которое не купишь не за какие гроши, потому как у каждого есть свой предел. Мы судим только о тех, кто смог долго работать на износ, но не говорим о тех, кто сломался, а их гораздо больше! Ошибка выжившего — такая ошибка.
  Да и если бы и была лень, то кто может сказать объективно, что человек "ленив"?
  Работодатель? — Нет, он заинтересованная сторона.
  Жена? — Нет, она тоже заинтересована.
  Друг? — Ну, не всегда. Если он хочет похвастаться успехами, то может обвинить вас в лени.
  Ты сам? — Тоже нет, вспомним про внушенную вину и жадность.

  Это может сказать психолог, но он вам скажет, скорее всего, что никакой лени вообще нет.
  резюмирую — нет лени, есть олени.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 17. Юрий

  Паши сам по 12 часов и день и НОЧЬ за 800-900€ , пусть Твои дети пашут ! Европеец !

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 18. ЕВЕЛІНА

  То нехай наймають своїх працьовитих!! І дурять наших менше!!! А вам дякую за інформацію!

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 19. Ivan Ivanov

  А кем ты работаешь? На мясокомбинате, на рыбном заводе?

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 20. Apacz

  Są ludzie (Polacy, Ukraincy, itd), którzy jadąc za pracą wiedzą, co ich czeka… i potrafią przecierpieć niedogodności …. Są też tacy, którzy myślą, że wszystko im się należy i są wiecznie niezadowoleni. Ja osoboście uważam, że wcześniej do Polski wyjeżdzało więcej Ukrainów o mentalności pierwszej z opisanych. Teraz, z uwagi na ogólną wzrostową tendecję zagraniczbych wyjazdów zarobkowych w Ukrainie, coraz więcej za granicą, i też w Polsce pojawia się ludzi drugiej opisanej przeze mnie mentalności. I stąs może ten pogląd moich rodaków o Ukrainach. Ja jednak uważam, żenigdy nie wolno robić uogólnień. Każdy człowiek jest inny,…. i zawszze nalo eży oceniać czyny danego człowieka…… i nie wolno w oparciu o swoje dośiwadczenia z grupą osób z danej narodowości,….. wyrażać swoje poglądy na temat całego narodu….

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 21. Никита Волков

  МИХАЛИЧ 1000 ПРОЦ.ПРАВ.ЕФЕКТИВНОСТИ НА КОПЕЙКУ АМБИЦИЙ НА РУПЬ.

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 22. Матвей Кама

  Все лентяи, кроме МихалЫча …

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 23. Edu пе

  Добре тут написали, що в кожній нації різна пропорція працьовитих і лінивих, відповідальних і шалтайболтай. В Україні працьовитих людей держава не заохочує а навпаки принижує зарплатами. По телевізору в нас герої — це співаки, танцори, коміки і інші ледарі. Я дякую Полщі, що працьовита людина з України може себе проявити і бути винагороджена

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 24. Сергій Руденко

  Хай краще розкаже як німці почувши польську мову в їхніх магазинах ходять за ними і дивляться щоб вони нічого не крали,як вони сидять на траві,нюхають і бухають

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 25. bars

  Кто зарекомендовал себя в работе, того ждут и делают приглашение на работу, жаль что агентство по трудоустройству, а не напрямую….

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this
 26. Владимир Гончаров

  +

  Helpful(0) Unhelpful(0)You have already voted this

  Добавить отзыв

  Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

  УКРАИНЦЫ ЛЕНТЯИ И БЕЗДЕЛЬНИКИ / МНЕНИЕ ПОЛЯКА / РАЗГОВОР ПО ДУШАМ отзывы
  УКРАИНЦЫ ЛЕНТЯИ И БЕЗДЕЛЬНИКИ / МНЕНИЕ ПОЛЯКА / РАЗГОВОР ПО ДУШАМ отзывы

  Otzovikoff
  Logo
  Enable registration in settings - general